ul. Bonifraterska 17 Warszawa 00-203 Telefon: +48 501 091 923
Usługi
Windykacji
oraz


odzyskiwania
wierzytelności

Usługi windykacji


oraz odzyskiwania wierzytelności

Dokładamy wszelkich starań, aby jak najszybciej pozyskać nieuregulowane płatności na rzecz wierzyciela - dla Nas najważniejszy jest Klient i jego problemy. Nasza oferta obejmuje pełen proces odzyskiwania wierzytelności: od wezwań o nieuregulowanej płatności, przez podjęcie niezbędnych procedur sądowych, po długoterminowy monitoring umorzonych należności. Jesteśmy dumni z naszego zorientowanego na klienta standardu usług oraz efektywnych, opartych na analizie danych procesów odzyskiwania wierzytelności, które gwarantują każdej z zaangażowanych stron usługi najwyższej jakości. 

Nasze doświadczenie, zaawansowany CRM oraz najwyższa jakość procesów zarządzania informacją stanowią solidną podstawę udanego procesu odzyskiwania ruchomości, Przedmiotów Leasingu / Pożyczek oraz wierzytelności.

Obsługa klienta oraz kompetentne, efektywne zarządzanie procesem windykacyjnym to istotna część składowa naszej marki i reputacji. Koncentrujemy się na skutecznym odzyskiwaniu wierzytelności, szanując przy tym problemy klientów i zdając sobie sprawę z trudnej sytuacji, w jakiej się znajdują.

Usługi odbioru rzeczy w postępowaniach prowadzonych dla firm leasingowych.
  • windykacja terenowa
  • działania monitorujące
  • odbiory Przedmiotów Leasingu/Pożyczek
  • postępowanie sądowe
  • egzekucje komornicze

Wysoki standard

Zawansowany CRM

oraz najwyższa jakość procesów zarządzania informacją stanowią solidną podstawę udanego procesu odzyskiwania

Wychodzimy naprzeciw wyzwaniom


dynamicznie zmieniającego się rynku wierzytelności
Zmieniamy kontrahentów o skomplikowanej historii płatności w dobrych klientów Twojej firmy. Wychodzimy naprzeciw wyzwaniom dynamicznie zmieniającego się rynku wierzytelności, skali problemów , ich rodzaju - zmieniamy podejście, indywidualnie dobierając zestaw narzędzi, ukierunkowując się na cel. Informacje pozyskiwane podczas procesu odzyskiwania wierzytelności zostają ponownie wprowadzane do systemów, dzięki czemu służą jako ważne dane przy nowych procesach sprzedażowych.